Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: @time ago
nn: @time sidan

en: User account
nn: Brukarkonto

en: User list
nn: Brukarliste
