Twitter Profile Widget (3.0.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: @time ago
el: πριν από @time

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: User list
el: Λίστα χρηστών
