Twitter Profile Widget (3.0.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: List type
hr: Tip liste

en: @time ago
hr: prije @time

en: User account
hr: Korisnički račun

en: User list
hr: Popis korisnika
