Twitter Profile Widget (3.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Twitter
kk: Твиттер

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: User list
kk: Пайдаланушы тізім
