Twitter Profile Widget (3.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: User list
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪಟ್ಟಿ
