Twitter Profile Widget (3.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: @time ago
eu: duela @time

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: User list
eu: Erabiltzaile zerrenda
