Twitter Profile Widget (3.1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: User account
fil: Akawnt ng tagagamit
