Twitter Profile Widget (3.1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: List type
fr: Type de liste

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Theming
fr: Thème

en: Headline
fr: Titre principal

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: User list
fr: Liste des utilisateurs
