Twitter Profile Widget (3.1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: List type
ru: Тип списка

en: @time ago
ru: @time назад

en: Theming
ru: Темизация

en: Installation
ru: Установка

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: User list
ru: Список пользователей

en: Social Media
ru: Социальные сети

en: Twitter Account
ru: Учётная запись Твиттера
