Twitter Profile Widget (3.1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: User list
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ
