Twitter Profile Widget (3.1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: @time ago
bs: prije @time

en: User list
bs: Lista korisnika
