Twitter Profile Widget (3.1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Configuration
cs: Nastavení

en: List type
cs: Typ seznamu

en: @time ago
cs: @time zpět

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: User list
cs: Seznam uživatelů
