Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Replies
af: Antwoorde

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Language code
af: Taalkode
