Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Configuration
ast: Configuración
