Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Replies
be: Адказы

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Configuration
be: Налады

en: Language code
be: Код мовы

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
