Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Replies
fr: Réponses

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Changed
fr: Modifié

en: Theming
fr: Thème

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Headline
fr: Titre principal

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Twitter account
fr: Compte Twitter

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
