Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Language code
ka: ენის კოდი
