Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
