Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Replies
nn: Svar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Language code
nn: Språkkode
