Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
