Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Replies
ar: الردود

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
