Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Language code
bn: ভাষা কোড
