Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Replies
eo: Respondoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Configuration
eo: Agordoj

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
