Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Replies
et: Vastused

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Configuration
et: Seadistus

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
