Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
