Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Replies
oc: Responsas

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Configuration
oc: Configuracion

en: @time ago
oc: i a @time

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
