Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: @time ago
tr: @time önce

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
