Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Replies
bo: ལན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
