Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Replies
hu: Válaszok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Configuration
hu: Beállítás

en: @time ago
hu: @time

en: Changed
hu: Módosítva

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Installation
hu: Telepítés

en: Headline
hu: Címsor

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
