Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Replies
it: Risposte

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Configuration
it: Configurazione

en: @time ago
it: @time fa

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Installation
it: Installazione

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
