Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Language code
ku: کۆدی زمان
