Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Replies
ro: Replici

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Configuration
ro: Configurație

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
