Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Replies
ca: Respostes

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: @time ago
ca: fa @time

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
