Twitter Profile Widget (8.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: List type
te: జాబితా రకం

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా
