Twitter username (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Replies
he: תגובות

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Media
he: מדיה

en: General
he: כללי
