Twitter username (2.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Replies
be: Адказы

en: Link
be: Спасылка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Media
be: Мультымедыя

en: General
be: Агульны
