Twitter username (2.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Media
bn: মাধ্যম

en: General
bn: সাধারণ
