Twitter username (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Replies
bo: ལན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང
