Twitter username (2.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Replies
ca: Respostes

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Media
ca: Multimèdia
