Twitter username (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Replies
cy: Atebion

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: General
cy: Cyffredinol
