Twitter username (2.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Replies
de: Antworten

en: Default
de: Standard

en: Fields
de: Felder

en: Media
de: Medien

en: General
de: Allgemein

en: Link type
de: Link-Typ

en: Twitter username
de: Twitter Benutzername
