Twitter username (2.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Media
el: Μέσα

en: General
el: Γενικά
