Twitter username (2.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Replies
es: Respuestas

en: Link
es: Enlace

en: Default
es: Por defecto

en: Fields
es: Campos

en: Media
es: Multimedia

en: Link type
es: Tipo de enlace

en: Twitter username
es: Nombre de usuario de Twitter
