Twitter username (2.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Replies
hr: Odgovora

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Fields
hr: Polja

en: Media
hr: Mediji

en: General
hr: Općenito
