Twitter username (2.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Replies
hu: Válaszok

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév
