Twitter username (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Link
hy: Հղում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: General
hy: Ընդհանուր
