Twitter username (2.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Replies
is: Svör

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Fields
is: Svæði

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt
