Twitter username (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: General
km: ទូទៅ​
