Twitter username (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: General
nl: Algemeen

en: Link type
nl: Linktype

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam
