Twitter username (2.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز
